انواع اتومان و کاربردها

انواع اتومان و کاربردها

اتومان ها زیر مجموعه ای از مبلمان های نشیمن هستند، که دارای طیف وسیعی از فرم ها، طرح و سبک ها هستند.

فرق پاف و اتومان

پاف و اتومان در واقع دو عضو از نشیمن هستند که معمولا به جای هم به کار برده می شوند. اما این دو تفاوت هایی دارند که در ادامه خواهیم خواند.

پاف که در اصل واژه ای فرانسوی است به مبل های اطلاق می شود که از زمین فاصله نداشته، و پایه و چهارچوب ندارند. اما می توانند در میزان استحکام با هم تفاوت داشته باشند.

اتومان نیز به مبلی بدون دسته اطلاق می شود اما معمولا از زمین ارتفاع داشته و دارای پایه می باشد. و چهارچوب مستحکمی دارد.از دیگر ویژگی های اتومان این است که به دلیل داشتن چهار چوب داخل آن می تواند به عنوان محفظه برای وسایل استفاده شود.

اتومان چیست

اتومان به مبلمانی گفته می شود که که دارای ظاهری مشابه به نیمکت هستند و به طور معمول پایه های آن ها در معرض دید قرار دارد. از اتومان ها می توان به عنوان میز نیز استفاده کرد و دارای حالتی رسمی تر می باشند. به طور معمول اتومان ها به صورت باکسی هستند و درب آن ها با جک باز شده و می توان از فضای داخل آن ها استفاده نمود. معمولا اتومان ها ابعادی بزرگتر نسب به پاف ها دارند.

اتومان مبل

از شنبه تا پنج شنبه، 8:30 – 15 پاسخگوی شما هستیم.        شماره تماس:             02191304348آدرس ایمیل: Info@pakarto.com

از شنبه تا پنج شنبه، 8:30 – 15 پاسخگوی شما هستیم.       

شماره تماس:           02191304348

آدرس ایمیل: Info@pakarto.com

درباره فروشگاه اینترنتی پاکارتو

پاکارتو فروشگاه اینترنتی مصالح و تجهیزات ساختمانی با هدف تامین پروژه‌های عمرانی با ارائه گستره‌ای از محصولات برای مجریان، کارفرمایان و مشتریان خود در سال 1397 شروع به کار کرد. مجموعه پاکارتو در تلاش است تجربه‌ی خرید اینترنتی مطمئن با سه اصل «تضمین اصالت کالا»، «پشتیبانی و مشاوره تخصصی» و «خرید آسان در هرساعت از شبانه‌ روز» را برای کاربران خود فراهم آورد.هلدینگ ساوکو مالک برند پاکارتو امیدوار است با رعایت این سه اصل، با ارائه خدمتی جدید در حوزه فروش کالا و خدمات ساختمانی، ضمن افزودن به تجربه ی 30 ساله خود، مفتخر به کسب رضایت مشتریان محترم گردد.

دانلود اپلیکیشن پاکارتو
راه های ارتباطی
logo-samandehi
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به برند پاکارتو می‌باشد.

طراحی شده توسط تیم IT پاکارتو

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.